Movies
Ratings
84
Crying FistRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0