Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0