Movies
Ratings
556
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.5
1922Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 5.0