Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
RampantRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5