Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0