Movies
Ratings
228
ChicagoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0