Movies
Ratings
484
The MartianRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Rainbow FirefliesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0