Movies
Ratings
499
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0