Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0