Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0