Movies
Ratings
1393
You're not normal, either!Rated ★ 4.0- Koi wa HikariRated ★ 3.5
Brave Father Online - Our Story of Final Fantasy XIVRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0- SomebodyRated ★ 3.5
Million Dollar ManRated ★ 3.5
The Great Yokai WarRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Bolt from the BlueRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 3.5