Movies
Ratings
35
TakenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0