Titles you rated
Drowning LoveRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5- A Hard DayRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5