Movies
Ratings
99
Operation FinaleRated ★ 2.0
CamRated ★ 2.5
American AssassinRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0