Movies
Ratings
33
The BirdsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0