Titles you rated
PietaRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0