Movies
Ratings
32
U-571Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0