Movies
Ratings
106
Batman ReturnsRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Il MareRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0