Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Legend of the WaterflowersRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0