Movies
Ratings
23
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5