Titles you rated
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 4.0
 My Sassy GirlRated ★ 3.5 My Sassy GirlRated ★ 3.5
 Finding NemoRated ★ 3.5 Finding NemoRated ★ 3.5
 SilmidoRated ★ 3.5 SilmidoRated ★ 3.5
 DreamgirlsRated ★ 4.0 DreamgirlsRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
 Radio StarRated ★ 4.0 Radio StarRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 4.0 The IncrediblesRated ★ 4.0
 Maundy ThursdayRated ★ 4.5 Maundy ThursdayRated ★ 4.5
 TransformersRated ★ 3.5 TransformersRated ★ 3.5
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.5 My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
 FluRated ★ 3.5 FluRated ★ 3.5
 My PaparottiRated ★ 3.5 My PaparottiRated ★ 3.5
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 King and the ClownRated ★ 3.5 King and the ClownRated ★ 3.5
 Law Abiding CitizenRated ★ 3.5 Law Abiding CitizenRated ★ 3.5