Titles you rated
The CovenantRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.5