Movies
Ratings
79
WantedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0