Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5