Movies
Ratings
238
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0