Movies
Ratings
77
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 1.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0