Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0