Movies
Ratings
898
Good NewsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0