Movies
Ratings
84
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.0
CapoteRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0