Movies
Ratings
371
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Winnie the PoohRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0