Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0