Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Money TalksRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 1.0
CloserRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0