Movies
Ratings
437
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
The Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Rebel Without a CauseRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0