Titles you rated
 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
 Little Miss SunshineRated ★ 5.0 Little Miss SunshineRated ★ 5.0
 ElysiumRated ★ 3.5 ElysiumRated ★ 3.5
 The ReplacementsRated ★ 3.5 The ReplacementsRated ★ 3.5
 Death BellRated ★ 0.5 Death BellRated ★ 0.5
 Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.5 Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
- D-WarRated ★ 0.5
 The Ant BullyRated ★ 2.0 The Ant BullyRated ★ 2.0
- To You From MeRated ★ 1.5
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
 PushRated ★ 2.5 PushRated ★ 2.5
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
 The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0 The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
 The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5 The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
 DreddRated ★ 1.5 DreddRated ★ 1.5
 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 0.5 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 0.5
 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5
 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
 Non-StopRated ★ 4.0 Non-StopRated ★ 4.0