Titles you rated
SnowdenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0