Movies
Ratings
726
SabotageRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5