Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AfflictedRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 5.0