Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
The ClassRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0