Movies
Ratings
720
BurningRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 1.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5