Titles you rated
SilenceRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5