Movies
Ratings
36
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0