Movies
Ratings
227
BigRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Lord of the FliesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0