Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 2.0
The InternRated ★ 5.0