Movies
Ratings
38
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5