Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
RampageRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5