Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0