Movies
Ratings
348
Architecture 101Rated ★ 3.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
FridaRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0