Movies
Ratings
22
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0