Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0