Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0